سنسور حرکت


سنسور یا آشکارساز حرکت:

دستگاهی است که از یک ساختار فیزیکی یا حسگری الکترونیکی تشکیل شده است. این نوع از حسگرها می‌توانند به صورت کیفی حرکت را تشخیص داده (این حرکت می‌تواند متعلق به خود جسم مورد نظر یا اجزای متصل به آن باشد) و کاربر را نسبت به وجود این حرکت در میدان تحت نظر آگاه سازد.

مکانیزم عملکرد:

یک تشخیص دهنده الکترونیکی از یک حسگر حرکت که می‌تواند تشخیص حرکت را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل کند تشکیل شده است. این منظور می‌تواند با اندازه گیری تغییرات نوری یا شنوایی در میدان تحت نظر تحقق یابد.

 نور مادون قرمز یا تکنولوژی لیزر می‌تواند برای قسمت تشخیص نوری مورد استفاده قرار گیرند.بیشتر تشخیص دهنده‌های حرکت می‌توانند ۵۰ تا ۸۰ فوت رأ تشخیص دهند. این دسته از حسگرها قسمت مهم و حیاتی از سیستم‌های قوی و کامل امنیتی را که هم برای خانه‌ها و هم شرکت‌ها استفاده می‌شوند را تشکیل می‌دهند.

کاربـــــرد:

کاهش مصرف انرژی، افزایش رفاه و کاربری بهینه از دلایل عمده استفاده از سیستمهای آشکارساز حرکت در طراحی روشنایی راهروها، راه پله ها، پارکینگ و فضاهای ورودی ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری است.

استفاده از سنسورهای تولید کنندگان بی نام و گم نام چینی و نصب چراغ های سنسوردار بی کیفیت موجب تبدیل مزایای فوق به یک عیب و دردسر همیشگی برای ساختمان می گردد.

شرکت Na-De electronics بزرگترین تولید کننده این محصول در کشور ترکیه بوده و در حال حاضر محصولات خود را به بیش از ۶۰ کشور اروپایی، آسیایی و آفریقایی صادر می نماید.


     شرکت سایان الکتریک طرح نماینده فروش و خدمات پس از فروش شرکت ناده برای فروش محصولات ذیل می باشد:

۱-  انواع سنسور حرکت روکار و توکار سقفی ۳۶۰ درجه

۲-  انواع سنسورهای روکار دیواری ۱۸۰ درجه

۳-  انواع چراغ سنسوردار سقفی و دیواری لامپ خور

۴-  انواع چراغ سنسوردار سقفی و دیواری LED

۵-  انواع چراغ های اضطراری سنسوردار LED

۶-  انواع سنسورهای تشخیص نشت گاز 

۷-  انواع چراغ اضطراری باطری دار LED همراه با انواع برچسب خروج و نشانگرجهت اطلاع از مشخصات فنی بر روی این لینککلیک فرمایید.

 دپارتمان فروش :             داخلی ۱۰۲ – ۲۶۲۹۱۹۷۱-۲۶۱۱۳۸۲۵ - ۰۲۱