فضای داخلصنایع روشنایی کرون Kreon

شرکت کرون به خاطر طراحی معمارانه سقف کاذب و تولید چراغ های روشنایی با کیفیت در دنیا شناخته شده است.

کرون با بهره بردن از تکنولوژی روز دنیا و طراحی منحصر به فرد محصولاتی را متناسب با بالاترین استانداردهای اروپا و جهان عرضه می نماید. از آنجایی که عمده کارهای کرون بر مبنای طراحی معمارانه است، لذا در فرایند طراحی میزان نور، اتمسفر و راحتی را مورد توجه قرار می دهد و همواره مورد تحسین معماران برجسته قرار گرفته است.

شرکت سایان الکتریک طرح نیز برای همگام بودن با برترین های جهان اقدام به اخذ نمایندگی شرکت کرون بلژیک نموده است.


برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
 
صنایع روشنایی اوزجان OZCAN

 شرکت سایان الکتریک طرح در راستای تکمیل سبد کالای روشنایی خود اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری یکی از بهترین کارخانجات تولید چراغ و لوستر ترکیه با نام اوزجان نموده است. تنوع تولید انواع چراغ های دکوراتیو, روکار و لوستر در بیش از ۳۰۰۰ مدل که در حال حاضر به بیش از ۴۰ کشور صادر می گردد، امکان انتخاب وسیعی را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید
 
صنایع روشنایی متسان METSAN


 شرکت سایان الکتریک طرح با چشم انداز بومی سازی تکنولوژی روز جهان و معرفی کالای باکیفیت به مصرف کننده ایرانی، به عنوان نماینده انحصاری صنایع روشنایی متسان ترکیه در ایران ، اقدام به واردات و مونتاژ انواع چراغ های فضای داخل نموده است.

 برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید 


روشنایی تخصصی۱- سیستم روشنایی  بیمارستان

سیستم روشنایی بیمارستان به لحاظ تنوع و دامنه وسیع فعالیت های آن باید باتوجه به نیاز استفاده کننده ، نوع کار چشمی، شرایط ظاهری محیط، محدودیت های مصرف انرژی و جنبه های اقتصادی آن طراحی و اجرا شود. طراحی روشنایی فضاها و امکانات مختلف بیمارستان باید توجه به نیازهای بینایی بهینه برای پزشکان، پرستاران، تکنیسین ها، بیماران و عوامل تعمیر و نگهداری صورت گیرد.

انتخاب منابع نوری برای مناطق مختلف بیمارستان باید باتوجه به خاصیت رنگ نموداری ۱ که از نظر تشخیص درست و روحیه بیماران حائز اهمیت است، صورت گیرد.

سیستم روشنایی بیمارستان شامل تامین نور عمومی (عادی و اضطراری) برای کلیه بخش ها و قسمت ها، و نور موضعی برای بالای تخت های عمل، زایمان، گچ گیری، معاینه، تزریقات، مراقبت های بحرانی (قلبی و ویژه ) و همچنین، بالای صندلی های دندانپزشکی، پزشکی گوش و حلق و بینی ، و غیره، به اضافه چراغ شب برای اتاق های خواب بیماران، چراغ های راهنمایی (خروج، یا ورود ممنوع، و غیره) و نیز، روشنایی محوطه و خیابان ها می باشد.

شدت روشنایی های تعیین شده در این بخش برای فضاهای مختلف بیمارستان با استفاده از کتاب مرجع آی ای اس ارایه شده است. - مندرج در جدول  ۷ DIN ۵۰۳۵ و همچنین باتوجه به استاندارد  ۱۹۸۸ 

 طراحی روشنایی بیمارستان

طراحی روشنایی موضعی و انتخاب شدت روشنایی لازم باید باتوجه به موارد زیر انجام شود :

الف – اهمیت و ظرافت کار چشمی مورد نظر باتوجه به سرعت و دقت مورد لزوم بدون ایجاد خستگی برای چشم.

ب – فردی که کار چشمی را انجام می دهد.

پ – زمینه کاری که جزییات باید بر روی آن دیده شود.

برای دریافت اطلاعات کامل تاسیسات الکتریکی بیمارستان ها، در بخش تماس با ما  درخواست خود را به همراه اطلاعات کامل تماس برای ما ارسال فرمایید.۲- سیستم روشنایی  اضطراری